DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Szcześniak Wacław
Zmartwychwstania Pańskiego, Kuczyn, Diec. Łomżyńska
06 czerwca 1971 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
28 września
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 07.06.1971–10.06.1972
wikariusz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 10.06.1972 –19.08.1972
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 19.08.1972 – 20.05.1975
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 20.05.1975 –15.05.1976
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Warszawa-Jelonki, AW, 15.05.1976 –10.06.1983
wikariusz, Narodzenia NMP, Warszawa-Leszno, AW, 10.06.1983 – 01.12.1984
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 01.12.1984 –15.06.1985
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 15.06.1985 – 22.09.1987
proboszcz, Św. Anny, Kiczki, 22.09.1987 – 22.06.1995
proboszcz, Św. Łucji DM, Warszawa-Rembertów, od 22.06.1995
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 25.03.2004
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, od 25.03.2012