DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Szczepaniuk Dariusz
MB Nieustającej Pomocy, Radzyń Podlaski, Diec. Siedlecka
24 maja 1997 r., Bp Kazimierz Romaniuk
19 grudnia
magister, PWTW, teologia, 1997
licencjat, PWTW, prawo kanoniczne, 1998
studia doktoranckie, Uniwersytet Nawarry (Pamplona), prawo kanoniczne, 2001– 2005
licencjat, Uniwersytet Nawarry (Pamplona), prawo kanoniczne, 2003
doktor, Uniwersytet Nawarry (Pamplona), prawo kanoniczne, 2005
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Dębe Wielkie, 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 30.06.2000 –18.06.2001
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 01.09.2005 – 28.08.2009
rezydent, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, od 28.08.2009
wykładowca, WSD DW-P, prawo kanoniczne, od 01.10.2005
notariusz, Wydział Sakramentalny Kurii DW-P, 04.12.2006 – 02.10.2013
rzecznik prasowy, Biuro Prasowe DW-P, 01.02.2007 –17.03.2014
obrońca węzła małżeńskiego, Sąd Metropolitalny, 29.06.2009 – 01.07.2010
sędzia, Sąd Metropolitalny, od 17.07.2010
kanclerz, Kancelaria Kurii DW-P, od 02.10.2013
członek z urzędu, Rada Kapłańska, od 02.10.2013
członek z urzędu, Kolegium Konsultorów, od 02.10.2013
członek, Zespół Redagujący Wiadomości Warszawsko-Praskie, od 02.10.2013
delegat biskupa ds. przyjmowania zgłoszeń w przypadku nadużyć seksualnych, Kuria Diecezjalna, od 07.10.2013
członek z nominacji, Rada Diecezjalnego Centrum ŚDM, od 23.12.2013
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2011
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, od 23.12.2013