DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Świeboda Witold
Św. Marcina, Jawor, A-diec. Wrocławska
16 czerwca 1974 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
14 sierpnia 2015 r., Cmentarz parafii Św. Antoniego z Padwy, Lucynów
ex universa, WMSD,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Lubochnia, Diec. Łowicka, 19.06.1974 – 20.05.1975
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 20.05.1975 – 20.08.1975
wikariusz, Św. Stanisława BM, Siennica, 20.08.1975 –15.05.1976
wikariusz, Wszystkich Świętych, Złaków Kościelny, Diec. Łowicka, 15.05.1976 – 04.10.1976
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Krośniewice, Diec. Łowicka, 04.10.1976 – 24.08.1979
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Ursus, AW, 24.08.1979 –10.06.1983
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 10.06.1983 –16.01.1984
wikariusz, Świętej Trójcy, Niegów, 16.01.1984 –15.09.1984, z zadaniem tworzenia ośrodka w Lucynowie
administrator, Św. Antoniego z Padwy, Lucynów, 15.09.1984 – 01.09.1986
proboszcz, Św. Antoniego z Padwy, Lucynów, 01.09.1986 – 29.08.2010, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
rezydent, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 29.08.2010 – 27.08.2014
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, 05.10.2000 – 2010
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, 2010 –14.08.2015 (†)