DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Świątkiewicz Arkadiusz
28 maja 1992 r., Bp Kazimierz Romaniuk
12 stycznia
magister, PWTW, patrologia, 25.10.2001
licencjat, PWTW, patrologia, 26.06.2004
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 22.06.1992 – 30.06.1993
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 30.06.1993 – 28.06.1996
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 28.06.1996 – 28.06.1997
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 28.06.2003 – 01.07.2006
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 01.07.2006 – 01.07.2007
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 01.07.2007 – 28.08.2011
wikariusz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 28.08.2011– 01.07.2012
proboszcz, MB Jasnogórskiej, Królewiec, od 01.07.2012