DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Swędrowski Michał Henryk
Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
29 września
magister, PWTW, teologia,
wikariusz, MB Królowej Polski, Iłów, Diec. Łowicka, 10.06.1987 –15.06.1988
wikariusz, Narodzenia NMP, Młodzieszyn, Diec. Łowicka, 15.06.1988 –15.06.1989
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 15.06.1989 –19.08.1991
wikariusz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 19.08.1991– 22.06.1992
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 22.06.1992 – 30.06.1994
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 30.06.1994 – 03.11.1995
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 03.11.1995 – 01.08.1996
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 01.08.1996 – 26.08.2000
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Dąbrówka, 26.08.2000 – 30.06.2001
rezydent, Świętej Trójcy, Ząbki, 30.06.2001– 28.06.2003
rezydent, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 28.06.2003 – 29.08.2009
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 29.08.2009 – 27.12.2011
rezydent, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 27.12.2011– 01.02.2012
wikariusz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 01.02.2012 – 06.07.2013
administrator, Św. Stanisława BM, Ostrów, 06.07.2013 – 27.11.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 27.11.2016