DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Sulej Andrzej
Św. Andrzeja Boboli, Gąsiory, Diec. Siedlecka
25 maja 1995 r., Bp Bronisław Dembowski, Salezjanie
30 listopada
magister, UKSW, teologia,
wikariusz, Św. Michała Arch., Sępopol, A-diec. Warmińska, 01.07.1995 – 01.07.1997
wikariusz, Św. Rafała Kalinowskiego, Ełk, Diec. Ełcka, 01.07.1997 – 01.07.1999
wikariusz, Św. Jana Bosko, Sokołów Podlaski, Diec. Drohiczyńska, 01.07.1999 – 01.07.2000
wikariusz, San Lorenzzo, Varmo, A-diec. Udine (Włochy), 01.07.2000 – 04.01.2001
wikariusz, Św. Michała Arch., Kutno, Diec. Łowicka, 04.01.2001– 01.07.2001
wikariusz, MB Królowej Polski, Stare Jabłonki, A-diec. Warmińska, 01.07.2001– 01.07.2002
wikariusz, Św. Cyryla i Metodego, Żyrardów, Diec. Łowicka, 01.07.2002 – 05.11.2003
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 03.07.2004 – 28.06.2008
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 28.06.2008 – 26.08.2012
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), od 26.08.2012
inkardynacja, od Salezjanów, 18.06.2007