DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Stępień Wojciech Robert
Opieki MB Bolesnej, Nowe Miasto nad Pilicą, Diec. Łowicka
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
23 kwietnia
magister, PWTW, teologia dogmatyczna,
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Józefów-Michalin, 30.06.1995 – 28.06.1996
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 28.06.1996 – 01.08.1996
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 01.08.1996 – 26.06.1998
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 26.06.1998 – 01.07.1999
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 01.07.1999 – 29.06.2002
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 29.06.2002 – 30.11.2004
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 30.11.2004 – 25.02.2007
wikariusz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 25.02.2007 – 01.07.2007
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Dębe Wielkie, 01.07.2007 – 24.02.2008
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 24.02.2008 – 28.08.2011
proboszcz, Św. Stanisława BM, Nowe Załubice, od 19.02.2017
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 28.06.2002 – 29.09.2005
prokurator, WSD DW-P, 28.08.2011–19.02.2017
kapelan, Siostry Felicjanki (Wiśniewo), 21.12.2014 – 01.09.2015
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 07.12.2015