DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Stefanowicz Dariusz
09 czerwca 2001 r., Bp Kazimierz Romaniuk
19 grudnia
magister, PWTW, liturgika,
wikariusz, MB Królowej Polski, Marki-Pustelnik, 30.06.2001– 28.06.2002
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 29.06.2002 – 30.06.2006
wikariusz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 01.07.2006 – 28.08.2010
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 29.08.2010 – 26.08.2016
wikariusz, Św. O. Pio, Warszawa-Gocław, od 26.08.2016