DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Staniszewski Artur
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
06 października
magister, PWTW, psychologia religii,
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 30.06.1994 – 28.06.1997
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, 30.06.2000 – 24.06.2004
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 24.06.2004 – 01.07.2006
rezydent, Św. Barnaby Ap., Warszawa-Zacisze, 01.07.2006 – 26.08.2012
rezydent, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 26.08.2012 – 01.09.2013
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 01.09.2013 – 29.03.2015
rezydent, Miłosierdzia Bożego, Warszawa-Saska Kępa, 29.03.2015 –14.05.2015
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 26.08.2016 – 01.11.2016
rezydent, Świętej Trójcy, Kołbiel, od 01.11.2016
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Otwocki, 01.09.2000 – 24.06.2004
referent, Wydział Nauki Katolickiej Kurii DW-P, 01.07.2006 – 01.10.2006
sekretarz bpa diecezjalnego, Sekretariat biskupa DW-P, 01.10.2006 – 01.07.2007
dyrektor, Wydział Nauki Katolickiej Kurii DW-P, 01.07.2007 – 31.07.2013
mieszkaniec, Katolicka Wspólnota „Chleb Życia” (Zochcin), 14.05.2015 – 31.05.2016
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2010