DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Stanaszek Mariusz Maksymilian
15 czerwca 2002 r., Bp Kazimierz Romaniuk
19 stycznia
magister, PWTW, teologia duchowości,
wikariusz, MB Królowej Polski, Marki-Pustelnik, 29.06.2002 – 03.07.2004
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 03.07.2004 – 01.07.2005
wikariusz, Św. O. Pio, Zagościniec, 01.07.2005 – 29.08.2009
rezydent, Św. Jadwigi, Warszawa-Pelcowizna, 01.10.2011– 26.08.2012
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 26.08.2012 –16.06.2015
pomagający duszpastersko, Świętej Trójcy, Kołbiel, 17.04.2016 – 26.08.2016
rezydent, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, od 26.08.2016
kapelan, DPS im. św. Józefa (Mienia), 29.08.2009 – 01.09.2011
urlop zdrowotny, dom rodzinny, 01.09.2011– 01.10.2011
urlop zdrowotny, dom rodzinny, 16.06.2015 –17.04.2016
kapelan, ZOL im. Sue Ryder SPZOZ, od 26.08.2016