DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Śpiewak Zbigniew
Św. Marcina, Opatów, Diec. Sandomierska
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW
17 marca
magister, PWTW, teologia,
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 15.06.1989 – 27.06.1992
wikariusz, Św. Łucji DM, Warszawa-Rembertów, 27.06.1992 – 30.06.1994
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 30.06.1994 – 22.06.1996
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 28.06.2003 – 03.07.2004
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 03.07.2004 – 01.07.2006
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 01.07.2006 – 28.08.2011
proboszcz, NMP Królowej Pokoju, Kiciny, 28.08.2011–10.02.2016
proboszcz, MB Królowej Polski, Marki-Pustelnik, od 10.02.2017
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, SPSK im. Prof. Adama Grucy (Otwock), 22.06.1996 – 28.06.1997