DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Sokołowski Kazimierz
Św. Dominika i MB Szkaplerznej, Łabunie, Diec. Zamojsko-Lubaczowska
15 czerwca 1975 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
04 marca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Lubania, Diec. Łowicka, 16.06.1975 –15.05.1976
wikariusz, Wniebowstąpienia Pańskiego, Żyrardów, Diec. Łowicka, 15.05.1976 – 25.05.1979
wikariusz, Św. Anny, Grodzisk Mazowiecki, AW, 25.05.1979 –10.06.1983
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 10.06.1983 –10.06.1987
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 10.06.1987 – 21.06.1990
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Cegłów, 26.01.1993 – 30.08.1995
proboszcz, Św. Stanisława BM, Siennica, 30.08.1995 –15.10.2005
proboszcz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 15.10.2005 – 31.07.2017
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dziekan, Dekanat Siennicki, 20.06.1997 –15.10.2005
członek z nominacji, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009
wicedziekan, Dekanat Aniński, 11.11.2007 – 01.08.2017
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 01.08.2017
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 18.12.1998 – 25.03.2012
kanonik gremialny, Kapituła Konkatedralna, od 25.03.2012