DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Sobieszek Marian
Św. Małgorzaty DM, Kiernozia, Diec. Łowicka
29 maja 1983 r., Kard. Józef Glemp, AW
01 lipca
magister, PWTW, prawo kanoniczne,
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 30.05.1983 –16.06.1986
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 16.06.1986 –15.06.1989
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 15.06.1989 – 02.04.1991
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 02.04.1991– 24.06.1993
administrator, Św. Jana Chrzciciela, Mińsk Mazowiecki, 24.06.1993 – 25.03.1998
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Mińsk Mazowiecki, od 25.03.1998, organizator parafii i budowniczy plebanii
podział diecezji, z AW, 25.03.1992