DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Sobieraj Józef
Św. Męczenników Jana i Pawła, Mikołajew, Diec. Łowicka
16 czerwca 1974 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
19 marca
absolwent, Studium Pastoralne, KUL,
wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 08.06.1974 –19.06.1975
wikariusz, Św. Kazimierza, Pruszków, AW, 19.06.1975 –15.05.1976
wikariusz, MB Królowej Polski, Marki-Pustelnik, 15.05.1976 –10.06.1983
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Dąbrówka, 10.06.1983 – 01.09.1984
administrator, Miłosierdzia Bożego, Józefów k. Radzymina, 01.09.1984 –15.05.1988, organizator parafii i budowniczy kościoła
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Józefów k. Radzymina, 15.05.1988 – 05.07.1994
administrator, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Tarchomin (Nowodwory), 25.07.1994 – 01.09.1999
proboszcz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Tarchomin (Nowodwory), 01.09.1999 –17.10.2001, organizator parafii
rezydent, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 17.10.2001– 20.06.2003
proboszcz, MB Częstochowskiej, Starogród, 20.06.2003 – 24.06.2004
rezydent, Św. Ap. Piotra i Pawła, Dębe Wielkie, 24.06.2004 –10.11.2013
rezydent, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 10.11.2013 – 25.03.2014
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
urlop zdrowotny, 17.10.2001–13.12.2001
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 25.03.2014
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.06.1994