DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Sobczyk Andrzej
Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW
08 czerwca 1986 r., Kard. Józef Glemp, AW
30 listopada
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Maków, Diec. Łowicka, 16.06.1986 –15.06.1989
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 15.06.1989 – 27.06.1992
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 30.06.1995 – 26.06.1998
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 26.06.1998 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 30.06.2000 – 29.06.2002
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 29.06.2002 – 20.06.2003
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Jeruzal Miński, 20.06.2003 – 28.08.2011
proboszcz, Św. Wita, Karczew, od 28.08.2011
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
moderator diecezjalny, Legion Maryi, 30.08.1993 –18.11.2005
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2009