DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Śmigasiewicz Jan
Św. Rocha, Radzanów n. Wkrą, Diec. Płocka
06 czerwca 1976 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
24 czerwca
absolutorium, Wydział Studiów nad Rodziną UKSW (Łomianki), teologia,
magister, PWTW, teologia pastoralna,
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 07.06.1976 – 28.05.1977
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 28.05.1977 –12.08.1980
wikariusz, Św. Wojciecha, Warszawa-Wola, AW, 12.08.1980 – 25.06.1983
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Okęcie, AW, 25.06.1983 –18.06.1986
wikariusz, Zesłania Ducha Świętego, Warszawa-Piaski, AW, 18.06.1986 –15.06.1988
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 15.06.1988 –19.08.1991
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 19.08.1991– 30.06.1993
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 30.06.1993 – 22.06.1995
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 22.06.1995 – 22.06.1996, delegowany do organizowania ośrodka duszpasterskiego w Helenowie
administrator, Św. Faustyny, Helenów, 22.06.1996 – 01.01.1997
proboszcz, Św. Faustyny, Helenów, 01.01.1997 – 01.07.2012, organizator parafii, budowniczy plebanii i kościoła
proboszcz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, od 01.07.2012
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 05.04.2007