DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Sławiński Grzegorz
29 maja 1999 r., Bp Kazimierz Romaniuk
12 marca
magister, PWTW, prawo kanoniczne, 1998
studia doktoranckie, Santa Croce, teologia moralna, 2002 – 2007
doktor, Santa Croce, teologia moralna, 16.05.2007
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Warszawa-Zerzeń, 01.07.1999 –18.06.2002
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 01.02.2007 – 01.07.2007
proboszcz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, od 06.07.2013
wykładowca, WSD DW-P, teologia moralna, od 31.01.2007
sekretarz bpa diecezjalnego, Sekretariat biskupa DW-P, 01.07.2007 – 30.06.2013
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2011