DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Skwarski Dariusz
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW
19 grudnia
magister, PWTW, teologia pastoralna,
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 21.05.1989 –19.08.1991
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 19.08.1991– 22.06.1992
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 22.06.1992 – 22.06.1995
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 22.06.1995 – 20.06.1997
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 20.06.1997 – 20.06.2000
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 20.06.2000 –18.06.2002
rezydent, Św. Jadwigi, Warszawa-Pelcowizna, 18.06.2002 – 27.04.2008
proboszcz, MB Zwycięskiej, Ossów, 27.04.2008 – 06.06.2010
proboszcz, Bł. Karoliny Kózkówny, Białobrzegi, 06.06.2010 – 23.08.2014
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, od 23.08.2014
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, Areszt Śledczy (Białołęka), od 18.06.2002
dziekan, Dekanat Tłuszcz, od 23.08.2014
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2014