DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Skowyra Zbigniew
Św. Antoniego, Brzegi, A-diec. Krakowska
29 kwietnia 2001 r., Bp Jan Wieczorek, Werbiści
17 marca
magister, UWM, teologia, 2001
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 28.07.2001– 28.06.2003
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Mrozy, 28.06.2003 – 02.09.2004
wikariusz, Św. Brata Alberta, Warszawa-Wesoła (Zielona), 02.09.2004 – 28.06.2008
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 28.06.2008 – 26.08.2012
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 26.08.2012 – 27.08.2014
inkardynacja, od Werbistów, 11.09.2004