DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Skibiński Michał Maria
Podwyższenia Krzyża Świętego, Poznań, A-diec. Poznańska
07 sierpnia 1955 r., Bp Wacław Majewski, AW
29 września
studia, APS
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Babice, AW, 28.08.1955 – 01.01.1957
wikariusz, MB Częstochowskiej, Warszawa-Powiśle, AW, 01.01.1957 – 01.09.1958
rezydent, Św. Aleksandra, Warszawa-Trakt Królewski, AW, 01.09.1958 – 25.03.1981
rezydent, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 25.03.1981– 20.06.1997
diecezjalny duszpasterz głuchoniemych, AW, 1958 –1997
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 20.06.1997
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 18.12.1975
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 18.12.1998 – 2005
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2005