DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Skiba Edward
NMP Matki Kościoła, Świdnik, A-diec. Lubelska
03 czerwca 1984 r., Kard. Józef Glemp, AW
13 października
ex universa, WMSD,
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Sochaczew-Boryszew, Diec. Łowicka, 04.06.1984 –15.06.1985
wikariusz, Św. Katarzyny DM, Rzeczyca, Diec. Łowicka, 15.06.1985 – 04.04.1986
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Krzemienica, Diec. Łowicka, 04.04.1986 –16.06.1986
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 16.06.1986 –15.06.1988
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mszczonów, Diec. Łowicka, 15.06.1988 – 21.06.1990
wikariusz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 21.06.1990 – 27.06.1992
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 27.06.1992 – 30.06.1993
wikariusz, MB Królowej Polski, Marki-Pustelnik, 30.06.1993 – 22.06.1994
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 22.06.1994 –17.02.1995
proboszcz, Św. Antoniego, Korzec, Diec. Łucka (Ukraina), 06.01.2001– 04.11.2005
rezydent, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 04.11.2005 – 01.07.2007
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 01.07.2007 –19.06.2008
rezydent, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 19.06.2008 – 29.08.2009
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 29.08.2009 –17.10.2011
wikariusz, Św. Maksymiliana Marii Kolbego, Szczecin, A-diec. Szczecińsko-Kamieńska, 17.10.2011– 23.01.2012
wikariusz, Opatrzności Bożej, Szczecin, A-diec. Szczecińsko-Kamieńska, 23.01.2012 – 25.08.2012
wikariusz, MB Bolesnej, Mierzyn, A-diec. Szczecińsko-Kamieńska, 25.08.2012 – 24.08.2013
wikariusz, MB Królowej Polski, Krępsko, A-diec. Szczecińsko-Kamieńska, 24.08.2013 –10.12.2013
wikariusz, Najświętszego SPJ, Chojna, A-diec. Szczecińsko-Kamieńska, 10.12.2013 – 23.08.2014
wikariusz, MB Fatimskiej, Dębno, A-diec. Szczecińsko-Kamieńska, 23.08.2014 – 27.08.2016
wikariusz, Bożego Ciała, Szczecin, A-diec. Szczecińsko-Kamieńska, od 27.08.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
urlop zdrowotny, 17.02.1995 – 06.01.2001
kapelan, Mazowiecki Szpital Bródnowski, 04.11.2005 – 01.07.2007