DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Sikorski Jarosław
25 maja 1996 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
magister, PWTW, teologia dogmatyczna,
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 28.06.1996 – 01.07.1999
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 01.07.1999 – 29.06.2002
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 29.06.2002 – 01.07.2007
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 01.07.2007 – 28.08.2011
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 28.08.2011– 27.08.2014