DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Sieńkowski Jerzy
Św. Ap. Piotra i Pawła, Pniewo, Diec. Płocka
24 maja 1997 r., Bp Kazimierz Romaniuk
23 kwietnia
magister, PWTW, psychologia,
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 25.05.1997 –18.06.2001
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 18.06.2001– 20.06.2003
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 20.06.2003 – 24.06.2004
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 24.06.2004 –13.05.2005
administrator, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 28.06.2008 –12.07.2009
proboszcz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 12.07.2009 – 23.08.2014
proboszcz, MB Królowej Polski, Jabłonna, od 23.08.2014, delegowany do utworzenia ośrodka duszpasterskiego w Choszczówce
administrator rezydencji biskupiej, Kuria Diecezjalna, 13.05.2005 – 28.06.2008
administrator, Kuria Diecezjalna, 30.06.2005 – 28.06.2008
członek z nominacji, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2014
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, od 24.12.2015