DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Sienkiewicz Sylwester
Św. Ap. Piotra i Pawła, Suchowola, A-diec. Białostocka
27 maja 1965 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
31 grudnia
absolwent, Wydział Teologiczny KUL,
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 28.05.1965 – 01.06.1969
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 02.06.1969 –11.06.1970
wikariusz, MB Częstochowskiej, Warszawa-Powiśle, AW, 12.06.1970 –19.05.1975
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Koło, AW, 20.05.1975 – 23.07.1979
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kampinos, AW, 24.07.1979 – 23.02.1981
proboszcz, Nawiedzenia NMP, Górki Kampinoskie, AW, 24.02.1981– 30.05.1982
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 31.05.1982 – 09.08.1984, z prawem następstwa
proboszcz, Św. Wita, Karczew, 09.08.1984 – 23.06.1999
proboszcz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 24.06.1999 – 28.08.2015
rezydent, Św. Jana Pawła II, Radzymin, od 28.08.2015
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
wicedziekan, Dekanat Wołomiński, 01.08.1999 – 01.07.2009
dziekan, Dekanat Wołomiński, 01.07.2009 – 25.09.2015
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, 12.09.1996 – 2014
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2014