DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Serżysko Włodzimierz
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
15 lipca
magister, PWTW, historia sztuki,
wikariusz, Św. Klemensa PM, Klembów, 28.05.1995 – 20.06.1997
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 20.06.1997 – 20.06.2000
rezydent, Św. Ap. Piotra i Pawła, Dębe Wielkie, 20.06.2000 –18.06.2001
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 18.06.2001–18.06.2002
rezydent, Św. Michała Arch., Mińsk Mazowiecki, 01.07.2005 – 03.06.2006
rezydent, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 31.12.2008 – 26.08.2017
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, od 26.08.2017
kapelan, Siostry Loretanki (Loretto), 18.06.2002 – 01.07.2005
kapelan, Siostry Elżbietanki (Otwock), 06.03.2006 – 31.12.2008
kapelan, Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, od 05.09.2014