DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Serafin Marek
28 maja 1988 r., Kard. Józef Glemp, AW
25 kwietnia
magister, PWTW, teologia pastoralna,
wikariusz, Św. Klemensa PM, Klembów, 29.05.1988 – 21.06.1990
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Grójec, AW, 22.06.1990 –19.08.1991
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka, 20.08.1991– 20.06.1992
wikariusz, Najświętszego SPJ, Skierniewice, Diec. Łowicka, 21.06.1992 – 24.06.1994
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 25.06.1994 – 21.06.1995
wikariusz, Narodzenia NMP, Warszawa-Płudy, 22.06.1995 – 23.06.1999
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 24.06.1999 –17.06.2002
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 18.06.2002 – 23.06.2004
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 24.06.2004 – 29.08.2010
proboszcz, Chrystusa Miłosiernego, Zabraniec, 29.08.2010 – 26.08.2015
administrator, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 26.08.2015 – 26.06.2016
proboszcz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, od 26.06.2016
inkardynacja, z AW, 21.06.1994
diecezjalny duszpasterz służby liturgicznej, 11.10.2001– 31.08.2016
członek, Rada Duszpasterstwa Ministrantów, 17.10.2002 – 31.08.2016
członek z wyboru, Rada Kapłańska, od 21.09.2015