DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Ścisłowski Adam Antoni
Św. Floriana Męczennika, Mogielnica, AW
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW
24 grudnia
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Świętej Trójcy, Strzelce, Diec. Łowicka, 21.05.1989 – 05.04.1991
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 05.04.1991– 22.06.1995
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 20.06.1997 – 24.06.1999
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 24.06.1999 –18.06.2002
wikariusz, NMP Matki Łaski Bożej, Halinów, 18.06.2002 – 01.07.2006
wikariusz, Św. Michała Arch., Warszawa-Grodzisk, 01.07.2006 – 01.07.2007
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 01.07.2007 – 07.12.2008
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Guzew, 07.12.2008 – 06.03.2011
proboszcz, Św. Michała Arch., Warszawa-Grodzisk, 06.03.2011–10.08.2016
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Guzew, od 10.08.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z nominacji, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 27.06.1997
diecezjalny duszpasterz powołań, 01.09.1993 –16.05.2008
kapelan, Siostry Loretanki (Loretto), 22.06.1995 – 20.06.1997
spowiednik, WSD DW-P, 01.10.2000 – 30.06.2004
członek, Zespół Koordynujący Formację Permanentną Duchowieństwa, 20.08.2002 – 20.08.2009
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Siennicki, 23.09.2008 – 23.09.2010
kapelan, SS Zespół ZOZ (Rudka k. Mrozów), 07.12.2008 – 06.03.2011
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Bródnowski, 17.02.2016 –10.08.2016
kapelan, SS Zespół ZOZ (Rudka k. Mrozów), od 10.08.2016