DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Sankowski Bogdan Piotr
06 czerwca 1982 r., Kard. Józef Glemp, AW
19 marca
magister, PWTW, teologia fundamentalna, 1982
magister, UKSW, teologia pastoralna, 2001
licencjat, UKSW, teologia pastoralna, 2002
studia doktoranckie, UKSW, teologia dogmatyczna, 2002 – 2004
doktor, UKSW, teologia dogmatyczna, 2004
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 08.06.1982 –15.06.1985
wikariusz, Św. Kazimierza, Pruszków, AW, 15.06.1985 –15.06.1988
wikariusz, Św. Stanisława Kostki, Warszawa-Żoliborz, AW, 15.06.1988 –19.08.1991
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 19.08.1991–15.02.1998
administrator, MB Ostrobramskiej, Otwock Wielki, 15.02.1998 – 25.03.1999
proboszcz, MB Ostrobramskiej, Otwock Wielki, 25.03.1999 – 22.04.2001
proboszcz, Św. Klemensa PM, Klembów, 22.04.2001–17.06.2006
proboszcz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 17.06.2006 – 27.11.2011
proboszcz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, od 27.11.2011
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dziekan, Dekanat Nowodworski, 17.06.2006 – 27.11.2011
dziekan, Dekanat Otwocki, od 27.11.2011
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2004
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 24.12.2009 – 24.12.2011
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, od 24.12.2011