DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Ryglewicz Janusz Tadeusz
18 maja 1991 r., Kard. Józef Glemp, AW
28 października
magister, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica (Płock), historia sztuki,
wikariusz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 19.05.1991–19.08.1991
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 19.08.1991– 30.06.1993
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 30.06.1993 – 28.06.1997
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 28.06.2003 – 28.06.2008
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 28.06.2008 – 28.08.2011
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 28.08.2011– 23.09.2013
podział diecezji, z AW, 25.03.1992