DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Rybicki Andrzej
18 maja 1991 r., Bp Kazimierz Górny, Michalici
16 maja
magister, PAT, psychologia, 1991
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 01.07.2005 – 01.10.2005
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 01.10.2005 – 29.08.2009
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 29.08.2009 – 01.09.2012
proboszcz, Świętej Trójcy, Niegów, od 01.09.2012
inkardynacja, od Michalitów, 19.07.2007
wicedziekan, Dekanat Radzymiński, od 20.04.2016