DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Rutkowski Józef
Narodzenia NMP, Nowogród, Diec. Łomżyńska
15 czerwca 1975 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
19 marca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Żelechlinek, Diec. Łowicka, 16.06.1975 – 20.05.1978
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 20.05.1978 – 25.05.1979
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 25.05.1979 –16.10.1982
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Łomianki, AW, 16.10.1982 –15.06.1985
wikariusz, MB Częstochowskiej, Piastów, AW, 15.06.1985 –16.06.1986
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Krzemienica, Diec. Łowicka, 16.06.1986 –10.06.1987
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 10.06.1987 –15.06.1988
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 15.06.1988 – 21.06.1990
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Dąbrówka, 21.06.1990 – 22.06.1993
proboszcz, Świętej Trójcy, Sulejów, od 03.06.2006
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2003
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, od 24.12.2011