DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Ruciński Jan
06 czerwca 1976 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
24 czerwca
ex universa, WMSD,
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 07.06.1976 – 28.05.1977
wikariusz, NMP Królowej Pokoju, Baniocha, AW, 28.05.1977 – 20.05.1978
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 20.05.1978 –13.06.1984
wikariusz, Św. Maksymiliana Kolbego, Warszawa-Służewiec, AW, 13.06.1984 –15.05.1988
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 15.06.1988 –15.06.1989
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 15.06.1989 – 22.06.1993
proboszcz, Św. Anny, Długa Kościelna, od 22.06.1993, budowniczy nowego kościoła
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
wicedziekan, Dekanat Sulejówek, 01.07.2009 –11.10.2016
dziekan, Dekanat Sulejówek, od 11.10.2016
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2003
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.2005 – 25.03.2012
kanonik gremialny, Kapituła Konkatedralna, od 25.03.2012