DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Rogowski Paweł
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
29 czerwca
magister, PWTW, liturgika, 1994
licencjat, PWTW, liturgika, 1995
studia doktoranckie, UKSW, liturgika, 1997 –1999
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 30.06.1994 – 30.08.1997
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 01.07.1999 – 30.06.2000
rezydent, MB Różańcowej, Wielgolas, 30.06.2000 – 25.04.2001
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 23.07.2002 – 01.07.2006
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 01.07.2006 – 24.02.2008
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 24.02.2008 – 29.08.2009
kapelan, Zespół Szkół Sióstr Felicjanek (Marysin), 30.08.1997 – 01.07.1999
kapelan, SPSK im. Prof. Adama Grucy (Otwock), 25.04.2001– 23.07.2002
kapelan, Szpital Powiatowy (Nowy Dwór Maz.), 01.09.2003 – 01.07.2006
diecezjalny duszpasterz trzeźwości, od 17.10.2016