DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Rejmuza Dariusz
09 czerwca 2001 r., Bp Kazimierz Romaniuk
19 grudnia
magister, PWTW, teologia moralna, 2001
studia doktoranckie, UKSW, teologia moralna, 2010 – 2014
licencjat, UKSW, teologia moralna, 2013
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 30.06.2001– 29.06.2002
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 29.06.2002 – 03.07.2004
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 03.07.2004 – 01.07.2006
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Józefów-Michalin, 01.07.2006 –15.10.2008
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 15.10.2008 – 26.08.2012
wikariusz, Św. Benedykta, Warszawa-Wawer (Sadul), od 26.08.2012