DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Regucki Tadeusz Władysław
Grobu Bożego, Miechów, Diec. Kielecka
24 czerwca 1966 r., Bp Andrzej Wronka, Sercanie Biali
28 października
wikariusz, Najświętszego SPJ, Skierniewice, Diec. Łowicka, 20.09.1983 –15.06.1985
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 15.06.1985 –15.06.1988
administrator, Przemienienia Pańskiego, Trawy, 15.06.1988 – 01.04.1990
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Trawy, 01.04.1990 – 22.01.1992
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 22.01.1992 – 26.07.1995
proboszcz, Św. Wawrzyńca, Glinianka, 26.07.1995 – 09.06.2007
proboszcz, Wieczerzy Pańskiej, Warszawa-Aleksandrów, 09.06.2007 – 29.08.2009
rezydent, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, od 29.08.2009
inkardynacja, AW, od Sercanów Białych, 25.09.1987
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 06.09.2002