DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Reda Jarosław
25 maja 1996 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
absolwent, Instytut Pastoralno-Liturgiczny, KUL,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, 22.06.1996 – 01.07.1999
wikariusz, NMP Matki Łaski Bożej, Halinów, 01.07.1999 – 29.06.2002
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 29.06.2002 – 28.06.2003
wikariusz, Św. Michała Arch., Warszawa-Grodzisk, 28.06.2003 – 01.07.2006
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 01.07.2006 – 29.08.2009
wikariusz, Św. Jerzego Męczennika, Zielonka-Bankowa, 29.08.2009 – 27.08.2011
proboszcz, Św. Piotra, Fouesnant, Diec. Quimper et Léon (Francja), od 27.08.2011