DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Rawski Stanisław
12 czerwca 1966 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
08 maja
magister, UKSW, teologia,
licencjat, UKSW, nauki biblijne,
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Grójec, AW, 13.06.1966 –10.06.1968
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mszczonów, Diec. Łowicka, 10.06.1968 –10.06.1970
wikariusz, Św. Anny, Grodzisk Mazowiecki, AW, 10.06.1970 – 05.01.1974
wikariusz, Św. Aleksandra, Warszawa-Trakt Królewski, AW, 05.01.1974 –10.06.1983
proboszcz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 10.06.1983 – 22.06.1994, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 27.06.1994 –15.02.2015
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 15.02.2015
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 01.05.1987
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 – 25.03.2002
Prałat honorowy Jego Świątobliwości, 09.11.1999
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, 25.03.2002 – 2017
Protonotariusz Apostolski (Infułat), 15.04.2008
kanonik emerytowany, Kapituła Katedralna, od 2017