DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Rajski Zbigniew
30 maja 1998 r., Bp Kazimierz Romaniuk
07 czerwca
magister, PWTW, patrologia, 1998
wikariusz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 26.06.1998 – 30.06.2001
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 30.06.2001– 28.06.2003
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 28.06.2003 – 01.07.2007
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 01.07.2007 – 28.06.2008
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 28.06.2008 – 26.08.2012
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 26.08.2012 – 27.08.2014
moderator diecezjalny, Ruch Światło-Życie, 2007 – 01.01.2012