DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Powała Fabian
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
20 stycznia
magister, PWTW, psychologia, 1994
wikariusz, Św. Marcina i Mikołaja, Kuflew, 30.06.1994 – 28.06.1996
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Józefów-Michalin, 28.06.1996 – 01.07.1999
wikariusz, MB Królowej Polski, Marki-Pustelnik, 01.07.1999 – 30.06.2001
wikariusz, Św. Łucji DM, Warszawa-Rembertów, 30.06.2001– 28.06.2008
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 28.06.2008 – 29.08.2009
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Trawy, 29.08.2009 – 05.07.2014
proboszcz, Św. Klemensa PM, Klembów, od 05.07.2014