DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Popis Stanisław
28 maja 1988 r., Kard. Józef Glemp, AW
08 maja
magister, PWTW, prawo kanoniczne,
wikariusz, Św. Rocha, Jazgarzew, AW, 29.05.1988 –15.06.1989
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 15.06.1989 – 22.06.1992
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 22.06.1992 – 22.06.1996
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 22.06.1996 – 20.06.1997
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 20.06.1997 – 20.06.2000
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 20.06.2000 –18.06.2002
administrator, Św. Hieronima, Warszawa-Stara Miłosna, 18.06.2002 – 30.09.2002
proboszcz, Św. Hieronima, Warszawa-Stara Miłosna, 30.09.2002 –16.08.2016, budowniczy kościoła i plebanii, organizator parafii
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, od 17.08.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dziekan, Dekanat Radzymiński, od 22.12.2016
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2013
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, od 22.12.2016