DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Pogorzelski Robert
25 maja 1996 r., Bp Kazimierz Romaniuk
17 kwietnia
magister, PWTW, bioetyka, 1996
wikariusz, Św. Marcina i Mikołaja, Kuflew, 28.06.1996 – 26.06.1998
wikariusz, Św. Anny, Jakubów, 26.06.1998 – 30.06.2000
wikariusz, Świętej Trójcy, Niegów, 30.06.2000 –18.06.2001
rezydent, Św. Ap. Piotra i Pawła, Dębe Wielkie, 01.06.2001–15.04.2004
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 19.02.2005 – 28.08.2011
wikariusz, Św. Stanisława BM, Siennica, od 28.08.2011
mieszkaniec, DKE w Otwocku, 15.04.2004 –19.02.2005