DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Podstawka Zygmunt Marcin
16 czerwca 1974 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
02 maja
magister, PWTW, liturgika,
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kocierzew, Diec. Łowicka, 17.06.1974 – 20.05.1975
wikariusz, Św. Mikołaja, Dobre, 20.05.1975 – 28.05.1977
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 28.05.1977 –10.08.1978
wikariusz, Św. Józefa Robotnika, Sochaczew, Diec. Łowicka, 10.08.1978 – 25.05.1979
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Skierniewice, Diec. Łowicka, 25.05.1979 – 25.05.1981
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 25.05.1981–13.06.1984
wikariusz, Bogurodzicy Maryi, Warszawa-Jelonki, AW, 13.06.1984 –10.06.1987
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 10.06.1987 –15.06.1989
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 15.06.1989 – 28.06.1990
proboszcz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 28.06.1990 – 09.06.2007, organizator parafii, budowniczy kaplicy, kościoła i domu parafialnego
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Warszawa-Saska Kępa, 09.06.2007 – 26.06.2009
proboszcz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 26.06.2009 –12.07.2012
proboszcz, MB Królowej Polski, Wołomin, od 12.07.2012
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 28.06.2002
dziekan, Dekanat Grochowski, 01.03.2009 –12.07.2012
członek, Rada ds. Ekonomicznych, od 16.05.2013
wicedziekan, Dekanat Wołomiński, 10.11.2013 – 25.09.2015
dziekan, Dekanat Wołomiński, od 25.09.2015
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.1995
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 23.12.2000 – 25.03.2012
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 15.09.2011
prałat, Kapituła Konkatedralna, od 25.03.2012