DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Podkoński Józef Andrzej
Św. Doroty DM, Pszczonów, Diec. Łowicka
04 czerwca 1978 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
19 marca
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Św. Prokopa Opata, Błędów, AW, 05.06.1978 – 25.05.1981
wikariusz, Św. Floriana, Brwinów, AW, 25.05.1981– 06.10.1981
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Grójec, AW, 06.10.1981–13.06.1984
wikariusz, Świętej Trójcy, Błonie, AW, 13.06.1984 –10.06.1987
wikariusz, Św. Tomasza Ap., Warszawa-Ursynów, AW, 10.06.1987 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 21.06.1990 –15.04.1991
administrator, Bł. Honorata Koźmińskiego, Chrośla, 15.04.1991–13.10.1993, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, Bł. Honorata Koźmińskiego, Chrośla, 13.10.1993 – 22.06.1994
administrator, Św. Pawła Ap., Zakręt, 29.06.1994 –12.02.1996
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 12.02.1996 – 22.06.1996
rezydent, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 22.06.1996 – 20.06.1997
proboszcz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Wola Rasztowska, 20.06.1997 – 22.06.2005
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 22.06.2005 – 25.02.2007
proboszcz, Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Pustelnik k. Mińska Maz., 25.02.2007 – 06.03.2011
rezydent, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 06.03.2011– 21.08.2011
rezydent, Św. Jakuba Ap., Głowno, Diec. Łowicka, 21.08.2011– 31.07.2013
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE Łomianki, od 01.09.2013