DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Płochocki Zbigniew
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
17 marca
licencjat, PWTW, historia filozofii,
studia doktoranckie, PWTW, teologia dogmatyczna
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 30.06.1995 – 26.06.1998
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 26.06.1998 – 30.06.2001
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Tarchomin (Nowodwory), 30.06.2001– 03.07.2004
wikariusz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 03.07.2004 – 01.07.2005
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 01.07.2005 – 29.08.2010
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, 29.08.2010 – 27.08.2014
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Otwocki, 01.09.2008 – 30.06.2010