DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Piotrowski Grzegorz Andrzej
Wniebowzięcia NMP, Białystok, A-diec. Białostocka
01 czerwca 1980 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
30 listopada
ex universa, WMSD,
wikariusz, Znalezienia Krzyża Świętego, Lipce Reymontowskie, Diec. Łowicka, 03.06.1980 –10.06.1983
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 10.06.1983 –14.06.1984
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Grójec, AW, 14.06.1984 –15.06.1985
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 15.06.1985 –10.06.1987
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 10.06.1987 –15.06.1989
wikariusz, Św. Barbary, Warszawa-Śródmieście, AW, 15.06.1989 –15.06.1993
administrator, MB Nieustającej Pomocy, Huta Mińska, 21.11.1993 – 02.02.2000
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Huta Mińska, 02.02.2000 – 01.08.2015, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
inkardynacja, z AW, 24.06.1993
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 20.04.1998