DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Piotrkowicz Robert
09 czerwca 2001 r., Bp Kazimierz Romaniuk
07 czerwca
magister, PWTW, historia Kościoła, 2001
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 30.06.2001– 29.06.2002
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 29.06.2002 – 01.01.2004
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 01.01.2004 – 01.07.2007
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 01.07.2007 – 28.06.2008
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 28.06.2008 – 29.08.2009
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 29.08.2009 – 26.08.2012
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 26.08.2012 – 27.08.2014