DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Pietrusiński Jan
Św. Michała Arch., Goszczyn, AW
07 czerwca 1980 r., Bp Zbigniew Józef Kraszewski, AW
24 czerwca
ex universa, WMSD,
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 09.06.1980 – 31.05.1982
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 31.05.1982 –10.06.1983
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 10.06.1983 –10.06.1987
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 10.06.1987 – 30.06.1994
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 30.06.1994 – 20.01.2000
proboszcz, Świętej Trójcy, Niegów, 20.01.2000 –17.06.2006
proboszcz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 17.06.2006 –11.03.2016
administrator, NMP Królowej Różańca Świętego, Majdan, od 11.03.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
wicedziekan, Dekanat Mińsk Maz. – Św. Antoniego z Padwy, 01.07.2007 –11.03.2016
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.03.2003
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, od 25.03.2012