DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Pielak Jacek
03 czerwca 2006 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
17 sierpnia
magister, PWTW, teologia duchowości, 2006
wikariusz, Zesłania Ducha Świętego, Ząbki, 04.06.2006 – 01.07.2007
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 01.07.2007 – 27.08.2011
wikariusz, Św. Augustyna, Kambia, Diec. Makeni (Sierra Leone), 15.12.2011– 01.05.2013
proboszcz, Św. Augustyna, Kambia, Diec. Makeni (Sierra Leone), od 01.05.2013
zastępca członka, Rada Kapłańska, 15.06.2009 – 30.08.2009
członek, Rada Kapłańska, 30.08.2009 – 27.08.2011
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2013