DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Pancewicz Wojciech
Najświętszego Zbawiciela, Warszawa-Śródmieście, AW
08 czerwca 1986 r., Kard. Józef Glemp, AW
23 kwietnia
magister, PWTW, pedagogika,
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 16.06.1986 –15.06.1989
wikariusz, Św. Stanisława Kostki, Warszawa-Żoliborz, AW, 15.06.1989 –19.08.1991
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 19.08.1991– 30.06.1995
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 30.06.1995 – 28.06.1997
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 28.06.1997 – 30.06.1999
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 30.06.1999 – 30.06.2000
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 30.06.2000 –11.02.2003
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Pniewnik, 11.02.2003 – 29.08.2009
rezydent, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 29.08.2009 – 20.11.2009
rezydent, Św. Joanny d’Arc, Tunis, A-diec. Tunis (Tunezja), 03.01.2010 – 29.06.2010
rezydent, Św. Augustyna i Św. Fidelisa, La Goulette, A-diec. Tunis (Tunezja), 30.06.2010 – 31.08.2011
wikariusz, Św. Feliksa, Sousse, A-diec. Tunis (Tunezja), od 01.07.2012
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 27.08.2014 – 01.08.2015
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Huta Mińska, od 01.08.2015
członek, Zespół Koordynujący Formację Permanentną Duchowieństwa, 01.01.1992 –19.08.1998
podział diecezji, z AW, 25.03.1992