DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Ożóg Marcin
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
11 listopada
magister, PWTW, historia Kościoła, 1994
wikariusz, Św. Anny, Jakubów, 30.06.1994 – 28.06.1997
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 28.06.1997 – 30.06.2001
wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 30.06.2001– 03.07.2004
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 03.07.2004 – 01.07.2012
proboszcz, Dobrego Pasterza, Warszawa-Miedzeszyn, od 01.07.2012
dekanalny duszpasterz akademicki, Dekanat Bródnowski, 01.11.2010 – 01.07.2012
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Aniński, od 17.02.2016